درباره ما

سلام

به سایت خودتان خوش آمدید.من امیر عباس رحیمی هستم ،روان شناس هستم مدرک دانشگاهی ام  کارشناسی ارشد است . عاشق روانشناسی هستم . می توانید برای آشنایی بیشتر با من رزومه ام را بخوانید .

می دانید چه کسانی سراغ روانشناس می آیند افرادی که دوست دارند خودشان را ارتقا بدهند .

این باور غلط که مگر من … به روانشناس مراجعه کنم . همان طور که گفتم باور غلط است . روانشناسی فقط یک شغل نیست بلکه یک هنر است .

روانشناس کسی است که رفتار، شخصیت، روابط بین فردی، یادگیری و انگیزش را در انسان به شکل حرفه ای مورد بررسی قرار می دهد. روانشناس از یک طرف رابطه بین عملکرد مغز و رفتار را بررسی می کند و از سوی دیگر ارتباط بین محیط و رفتار.روانشناس رفتار، انگیزه ها، افکار و احساسات افراد را بررسی کرده و به آنها در کنترل و غلبه بر مشکلات شان کمک می کند.

الان مراجعه به روانشناس دیگر تبدیل به یک نیاز شده است .می دانید چرا  به دلیل پیچیدگی زندگی، انسان در طول عمر خود و در جنبه‌های مختلف زندگی اعم از ازدواج، خانواده، مسائل مربوط به کودکان و تحصیلات فرزندان و… لازم است تا از دیدگاه و نظرات روانشناس بهره بگیرد چراکه گاهی افراد به بن بست در ذهن خود رسیدند و خودشان قادر به تصمیم گیری نخواهند بود و در این صورت روانشناس می تواند به آن‌ها کمک کند تا تصمیم  خوب را  بگیرند.

البته یک موضوع را لازم است بگوییم کار روانشناس را  با کار عمه تراپی ها جدا کنید . کار روانشناس علمی است و روانشناس ها بر اساس نتایج تحقیقات و مطالعه و بررسی بهترین راه  را  به شما پیشنهاد می دهند .

امیدوارم که اینجا  بتوانید مساله خودتان  را حل کنید.

امیر عباس رحیمی در زمینه های روانشناسی کودک و نوجوان،مشاوره فردی،خانواده وتحصیلی به شما مشاوره می دهد . البته  با روانشناسان خوب دیگر هم در ارتباط است سخنران داریم ،مشاوره صنعتی وسازمانی و سازمانی و… اگر سازمان شما  برای بهرهه وری سازمانی نیاز به روانشناس داشت به من خبر بدهدتا سخنران و مربی های آموزشی خوبی برای شما اعزام کنیم .

شما  به راحتی می توانید  با ما در ارتباط باشید .

 

 

ارتباط از طریق واتساپ:09190742124

تعین وقت ملاقات :09190742124

ایمیل : aa.rahimi190@gmail.com

info@amirarahimi.ir

 

تعین وقت ملاقات :
  • 09123558076

دانلود فایل روانشناسی

Aqaye Pardakht

اجتماعی

error: برای کپی ،عضو سایت شوید