معرفی کتاب خوب «ساکت شو و کارت رو انجام بده»

معرفی کتاب خوب «ساکت شو و کارت رو انجام بده»خلاصه کتاب فقط ساکت شو و کارت رو انجام بده
آموزش کتاب های مطرح موفقیت توسط آکادمی توسعه فردی«دریچه روشنایی ذهن »،دوست دارید کتاب های مطرح بازار را توسط روانشناس آموزش بببینید . اگر فرصت ندارید  و دوست دارید طعم واقعی آموزش و در رو را بچشید با امیر عباس رحیمی در دریچه روشنایی ذهن همراه  باشید.

زندگی چیست؟ یک مسیر با ایستگاه‌های فراوان؟ یک پیست مسابقه بدون توقف؟ یک میدان کارزار پر از نفرت؟ بکش یا کشته می‌شوی؟ نه… زندگی، تلاشی برای انسان شدن است. کیفیت تلاشی که در این مسیر از خود نشان می‌دهیم، درجه انسان بودن ما را مشخص می‌کند. بسیاری از ما تلاش نمی‌کنیم، چون هدفی نداریم.(به زودی کارگاه حضوری هدف گذاری در آکادمی دریچه روشنایی ذهن)

درست مبارزه نمی‌کنیم چون فکر می‌کنیم انسان‌های دیگر دشمن ما هستند. در حالی که دشمن واقعی و کسی که باید بر قدرت آن غلبه کنیم، فقط و فقط خودمان هستیم. درک این حقیقت، ما را سرشار از پرسش‌هایی می‌کند که پاسخشان را نمی‌دانیم. غافل از آنکه در بیشتر موارد، پاسخ‌هایی که به دنبالشان می‌گردیم در میان افکار نوشته شده یک انسان دیگر به انتظار ما نشسته‌اند.

در این قسمت به سراغ کتابی می‌رویم که در عین سادگی و حجم کم، عصاره‌ای از اصولموفقیتو رسیدن به اهداف گوناگون را در خود جای داده است. اگر می‌خواهید در طول یک سال به اندازه پنج سال یا حتی بیشتر پیشرفت کنید، پس همراه با ما پای صحبت‌های«برایان تریسی»در کتاب فقط ساکت شو و کارت رو انجام بده بنشینید.

 

 

موفق شدن بسیار ساده است
دوست دارید بدانید راز واقعی موفق شدن چیست؟

درباره‌ی amirarahimi

تست آنلاین

کسب درآمد

7

اخبار تصویری

چالش پیش روی نوجوانان
وقتی نیچه نگریست |امیر عباس رحیمی
https://amirarahimi.ir/%d8%b1%d9%88%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%a7%da%af%d8%b2%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86%d8%b3%db%8c%d8%a7%d9%84-%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86-%d9%88%d8%ac%d9%88%d8%af%db%8c/
روان درمانی اگزیستانسیالیسم
تولید محتوای روانشناسی
تولید محتوای اینستاگرام
آشنایی با نیازهای نوجوان
سواد عاطفی|امیر عباس رحیمی
سواد از نظر یونسکو
ترس از تاریکی
ساکت شو فقط کارت را انجام بده
شخصیت ENTP|روانشناس خوب

دوره های نوجوانی

error: برای کپی ،عضو سایت شوید