چرا روانشناس باید وب سایت داشته باشد ؟

چرا روانشناس باید و ب سایت داشته باشد ؟

امیر عباس رحیمی مشاور روانشناس و برند سازی در حوزه روانشناسی می گوید :چرا باید وب سایت داشته باشیم ،اصلا  سایت به چه درد یک روانشناس خوب می خورد .

اگرواقعا می خواهید بدانید وب سایت چه فایده ای برای یک روانشناس خوب دارد،با امیر عباس رحیمی روانشناس خوب و مشاور تبلیغات کلینیک های روانشناسی همراه باشید تا با مطالعه مقاله«چرا روانشنا-س باید وب سایت داشته باشد؟» بدانید داشتن  یک وب سایت برای روانشناس خوب چیست؟

۱- وب سایت در نقش بروشور و کاتالوگ آنلاین

کاتالوگ و بروشور کسب و کار شما در ۲۴ ساعت امکان ارائه شدن به مشتریان را خواهد داشت. این را مقایسه کنید با هزینه های گزافیک که تاکنون برای تهیه و توزیع بروشورهای کاغذی انجام داده اید تا به ارزش وب سایت بیشتر پی ببرید.

چرا روانشناس باید و ب سایت داشته باشد ؟
۲- نمایش حرفه ای بودن و ارزش کسب و کار

 با وب سایت روانشناسی ،شما  به عنوان یک روانشناس خوب در غرب استان تهران وب سایت داشته باشید می توانید از ایمیل وب سایت خود (مانند info@amirarahimi.ir) برای ارائه به مشتریان , مراجعین استفاده نمایید که شکل بسیار حرفه ای تری دارد نسبت به این که در ارتباطات خود از ایمیل های شخصی مانند سرویس های جی میل و یاهو استفاده نمایید.

 

ضمن این که وجودوب سایت روانشناسیمی تواند این پیام را به ذهن مخاطبان و مراجعین روانشناسی  مخابره کند که این روانشناس خوب  خالق ارزشی است که حاضر است با صرف هزینه، آن را در وب سایت روانشناسی خود معرفی و تبلیغ نماید.
چرا روانشناس باید و ب سایت داشته باشد ؟
۳- در معرض دید مشتریان بیشتری قرار بگیرید

با وب سایت روانشناسی،طبق آمارها هر روز حدود بیش از ۲٫۵ میلیارد نفر از اینترنت استفاده می کنند و اگر شما در این فضای آنلاین حضور نداشته باشید عملاً امکان استفاده از فرصت دیده شدن در اینترنت را از دست خواهید داد.
چرا روانشناس باید و ب سایت داشته باشد ؟
۴- فرصت اثرگذاری روی مراجعین بالقوه

با حضور در فضای آنلاین شما این فرصت فوق العاده را خواهید داشت که مراجعین خود را با ارائه و معرفی موثر خدمات و کارگاه ها روانشناسی و مقاله های  خود جذب نمایید.

۵- وب سایت در نقش واحد خدمات مشتریان ۲۴ ساعته

وقتی شما محتوای متناسب با نیاز کاربران  و مراجعین روانشناسی وب سایت خود را تهیه و منتشر می نمایید دیگر لازم نیست تا آن ها برای پرسیدن سوالات خود به محل  کلینیک شما مراجعه حضوری نمایند و یا حتی تلفن بزنند.

  در کمتر از 10 دقیقه  با کمترین قیمت وب سایت آنلاین تان را راه اندازی کنید 

  حیف است که روانشاس سایت نداشته باشد
  چرا روانشناس باید و ب سایت داشته باشد؟
   

  ۶- ارائه سریع آخرین مقالات و خدمات و کاربرگ های تکالیف

  روانشناس با وب سایت روانشناسی ،به راحتی و به سرعت و به صورت رایگان می توانید آخرین محصولات و خدمات خود را در

  این محتوا برای مشترکان ویژه است.

  درباره‌ی amirarahimi

  www.novin.com
  error: برای کپی ،عضو سایت شوید