آشنایی با تله زندگی شکست

تله زندگی چیست چقدر با تله های زندگی آشنایی دارید ؟

آیا می توانید با شناخت تله های زندگی ،زندگی خود را  دوباره  بیافرینید .

با امیر عباس رحیمی ،روانشناس خوب  شهر اندیشه  در مقاله « آشنایی با تله زندگی شکست» همراه باشید.
این حس مدام گریبان شما را می گیرد که نسبت به همسالان خود شکست خورده اید بیشتر اوقات به این دلیل که در دام  تله زندگی شکست گیر افتاده‌اید این حس ناخوشایند را تجربه می‌کنیم اگر اسیر زندان این تله باشید احساس شکست و ناموفق بودن شما را رها نخواهد کرد.

 

ویژگی افرادی که در تله زندگی شکست هستند

چنین افرادی همواره در این احساس غرق هستند که در ازای استعدادی که دارند و تلاش‌هایی که می‌کنند موفقیت زیادی به دست نمی‌آورند حال و هوای زندگی آنان با احساس درونی شکست نیز همسو و همخوان است.

البته خیلی کم اتفاق می‌افتد که در میان این گروه افرادی باشند که ظاهری موفق داشته باشند و به پیشرفت های بسیار بزرگی نیز رسیده باشند اما در درون حس میکنند که ناموفق هستند.
شما تا چه اندازه در دنیای بیرون موفقیت دارید زیرا همچنان در درونتان پریشانی ترس و هزاران فکر موج می زند اگر شما نشان دهید که موفق هستید و یا نیستید در اصل ماجرا تفاوتی ندارد و در هر حال روح ناآرام شما همواره خود را شکست خورده می پندارد در اوایل راه تلاش می کنید که از  تله زندگی شکست اجتناب کنید و دور باشید تا زجر و ناراحتی ناشی از شکست را تجربه نکنید.

 

 

بیشتر بدانیم:روش های صحیح درس خواندن 

 

اما با این کار در عمل دشمنی زندگی خود را نیرومندتر می کنید و تله شکست را استوارتر کردید دوری کردن به طور کلی  مانع موفقیت های شما میشود مدام از شکست گله دارید اما برای اینکه موفقیت‌ها را توسعه دهید و دانش مورد نیاز برای پیشرفت را به دست آورید کاری انجام نمی دهیم و در حال سکون ایستاده‌اید فرصت های شغلی را که به شما روی می آورد از دست می دهید و مدام دنبال فرصت ها هستید. بیم این را دارید که نکند دوباره تلاش کنید و شکست کنید.
هر اندازه و خامت

درباره‌ی amirarahimi

تست آنلاین

کسب درآمد

7

اخبار تصویری

چالش پیش روی نوجوانان
وقتی نیچه نگریست |امیر عباس رحیمی
https://amirarahimi.ir/%d8%b1%d9%88%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%a7%da%af%d8%b2%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86%d8%b3%db%8c%d8%a7%d9%84-%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86-%d9%88%d8%ac%d9%88%d8%af%db%8c/
روان درمانی اگزیستانسیالیسم
تولید محتوای روانشناسی
تولید محتوای اینستاگرام
آشنایی با نیازهای نوجوان
سواد عاطفی|امیر عباس رحیمی
سواد از نظر یونسکو
ترس از تاریکی
ساکت شو فقط کارت را انجام بده
شخصیت ENTP|روانشناس خوب

دوره های نوجوانی

error: برای کپی ،عضو سایت شوید